Witamy na stronie Agencji Reklamowej Promotor®, działającej w Krakowie od roku 1993. Promotor® to agencja full service, oferująca usługi w segmencie ATL i BTL (produkcja), oraz PR.

Posiadamy własne studio fotograficzne i projektowe, oraz zaplecze poligraficzne. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na wysokim poziomie i za rozsądną cenę. Możemy również nadzorować proces realizacji od pomysłu do chwili, gdy zamówiony produkt lub przekaz dociera do odbiorcy rynkowego. Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa rodzinne, zakłady usługowe i instytucje samorządowe, ale również firmy i instytucje działające na obszarze całego kraju takie jak: Invest Bank, Krakchemia, Bank Gospodarki Żywnościowej, Commercial Union, Agencja Mienia Wojskowego, Dow Chemical, Banki Spółdzielcze, Arge, Espefa, Nafto-Activ, i wiele innych.

Dynamicznie dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się warunków rynkowych i oczekiwań odbiorców, wcielając w życie dewizę naszej firmy – „Reklama bez reklamacji” Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – szczególnie małe i średnie firmy z terenu Małopolski. Promotor® to kompleksowa obsługa i skuteczne działanie na rzecz kreacji wizerunku firmy i promocji produktów naszych Klientów.